Certyfikowane szkolenie „Trener treningu zastępowania agresji” [rekrutacja zakończona]

zpr_-_trener_treningu-1280.jpg

Celem cyklu szkoleniowo-warsztatowego
jest przygotowanie do realizacji treningów zastępowania agresji. Szkolenie pozwoli na przygotowanie się do roli trenera zarówno w wymiarze teoretycznym jak i praktycznym. W trakcie szkolenia uczestnicy poszerzą swoje kompetencje społeczne w czterech głównych obszarach: trening kontroli złości, trening umiejętności społecznych, trening wnioskowania moralnego, trening empatii oraz nabędą umiejętności trenerskie pracy z grupą.

Kurs trwa 70 godzin dydaktycznych. Po zakończonej części teoretycznej uczestnicy będą mieli czas na przygotowanie się do egzaminu praktycznego, tj. zebranie grupy uczestników sesji egzaminacyjnej i przeprowadzenie treningu trwającego 8 godzin. Część praktyczna, będąca jednocześnie egzaminem, odbędzie się we wrześniu, w formie stacjonarnej, praktycznej – tj. przeprowadzenie treningu zastępowania agresji.

Rekrutacja zakończona!

Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do skorzystania z innych dostępnych szkoleń.

PROWADZĄCE TERMIN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH
dr Katarzyna Wojtanowicz