Certyfikowane szkolenie z mediacji [rekrutacja zakończona]

zpr_-_mediacje-1280.jpg

Szkolenie z mediacji dla studentów II i III roku studiów licencjackich oraz studentów I i II roku studiów magisterskich II stopnia: dziennikarzy, pedagogów, filozofów, studentów pracy socjalnej oraz studentów nauk o rodzinie – czyli wszystkich tych, którym bliska jest praca z ludźmi. Zajęcia w semestrze zimowym realizowane są w formie zdalnej.

Jeśli chcesz:

• zrozumieć na czym polega konflikt, jak powstaje i eskaluje, a przede wszystkim jeśli chcesz poznać mechanizmy i nauczyć się jak rozwiązywać konflikty weź udział w szkoleniu z mediacji!

Dlaczego warto poświęcić 70 godz. dydaktycznych na udział w szkoleniu z mediacji?

• Program szkolenia opracowany w oparciu o standardy szkolenia mediatorów przyjęte przez Społeczną Radę do Spraw Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości.
  • Szkolenie prowadzi dr Katarzyna Wojtanowicz – mediator z listy Prezesa SO w Krakowie, trener mediacji rodzinnej.
  • Ukończenie szkolenia oraz nabycie praktyki umożliwia ubieganie się wpis na listę stałych mediatorów prowadzoną przez Prezesów Sądów Okręgowych.
  • W trakcie szkolenie nabędziesz praktyczne umiejętności rozwiązywania konfliktów i prowadzenia mediacji.

Rekrutacja zakończona!

Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do skorzystania z innych dostępnych szkoleń.

PROWADZĄCA TERMIN ZAJĘĆ
dr Katarzyna Wojtanowicz środa 16:00–20:00 2023
29 III, 05 IV
sobota 9:00–17:00 2023
15 IV, 29 IV
13 V, 27 V
10 VI, 24 VI
Zajęcia online, z możliwością wybranych zajęć stacjonarnie.