Metody i narzędzia do pozyskiwania wiedzy z danych

zpr_-_metody_dane-1280.jpg

Celem zajęć
jest przygotowanie studentów do pracy z danymi pozyskiwanymi i przetwarzanymi narzędziami opartymi na programowaniu, analizie i prezentacji danych. Studenci nabędą umiejętności związane z profesjonalnym analizowaniem danych i wyciąganiu z nich niezbędnych do pracy analitycznej wniosków.

Studenci będą potrafili:

• importować i eksportować dane,
  • przeprowadzić analizę danych i wyciągać z niej wnioski,
  • tworzyć wykresy, wizualizacje znając potrzebne techniki i narzędzia analityczno-wizualizacyjne.

W trakcie studenci poznają także najważniejsze praktyczne narzędzia używane obecnie w analizie danych internetowych obejmujące zachowania użytkowników oraz metody analizy tych danych.

Zgłoszenia tylko do 10 listopada!

Formularz zgłoszenia.

PROWADZĄCY TERMIN ZAJĘĆ

dominik_piotrowski.png

mgr inż. Dominik Piotrowski

Zajęcia rozpoczną się 18 listopada 2022 r.

Dominik Piotrowski – programista, grafik komputerowy. W szeroko pojętej branży IT od ponad 15 lat. Rozpoczynał od grafiki, składania komputerów dla rodziny i znajomych oraz tworzenia stron internetowych dla lokalnego biznesu. Potem asystował i zdobywał doświadczenie w dziale marketingu jednego z największych wówczas podmiotów finansowych na polskim rynku. Twórca wielu aplikacji i rozwiązań usprawniających funkcjonowanie przedsiębiorstw w obszarach: HR, administracja, bankowość, zarządzanie i wsparcie sprzedaży. Obecnie samodzielny przedsiębiorca, właściciel prężnie rozwijającej się firmy, wykładowca akademicki na dwóch wyższych uczelniach (Uniwersytet Papieski Jana Pawła II i Akademia WSB), doktorant i wreszcie szczęśliwy mąż i dumny ojciec trójki dzieci.