Warsztaty filozoficzne „Jestem konsumentem i co dalej?”

zpr_-_filozofia-1280.jpg

Zajęcia mają na celu
zapoznanie uczestników ze współczesnymi zagadnieniami życia społecznego, które nacechowane są etycznie. Chodzi tu o pokazanie czym jest w praktyce życia społecznego ekologia integralna i jak należy postępować zgodnie z założeniami ekologii integralnej w codziennym życiu. Podczas zajęć pokazywane jest jak ważna jest świadomość ekologiczna aby właściwie poruszać się w dzisiejszym świecie, czyli rozsądnie korzystać ze zdobyczy cywilizacji jednocześnie nie przyczyniając się do nadmiernej degradacji świata.

Podczas omawiania poszczególnych tematów związanych z ekologią integralną będziemy dyskutować o problemach, z którymi spotyka się praktycznie każdy człowiek, takimi jak:

• niskopłatne prace,
  • prace bez sensu,
  • ograniczenia ze względu na postępującą degradację naturalnego środowiska,
  • aspekty nowoczesnych technologii takich jak bitcoin, o których się nie mówi, a które są niezwykle istotne dla człowieka.

Nie czekaj, decyduj już dziś.

Formularz zgłoszenia.

PROWADZĄCA TERMIN ZAJĘĆ
dr Joanna Mysona-Byrska środa 16:00–20:00 2022
10 XI (4 godz. dydaktyczne)