Zajęcia warsztatowe kształcące kompetencje społeczne i poznawcze – komunikacja alternatywna

zpr_-_komunikacja-1280.jpg

Rozwijanie kompetencji w zakresie komunikacji i rozwiązywania problemów w kontakcie z osobami z niepełnosprawnościami. Uczestnik zostanie zapoznany z metodami, które umożliwiają osobom niemówiącym lub mówiącym w ograniczonym stopniu porozumiewać się z otoczeniem.

Rekrutacja zakończona ze względu na wyczerpanie limitu dostępnych miejsc!

Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do skorzystania z innych dostępnych szkoleń.

PROWADZĄCA TERMIN ZAJĘĆ
dr Katarzyna Kutek-Sładek Zajęcia rozpoczną się od listopada – termin uzgodniony z osobami zainteresowanymi udziałem w szkoleniu.