Analityka i optymalizacja webowa

zpr_-_analityka-1280.jpg

Celem kursu
jest zapoznanie uczestników z mechanizmami webowymi związanymi z profesjonalnym wykorzystania technik optymalizacji i analityki stron www.

Studenci nabędą następujące umiejętności:

• zarządzanie i optymalizacja stron internetowych,
  • wykorzystywanie zasad web-design w praktyce,
  • profesjonalne budowanie i konfigurowanie strony internetowej,
  • znajomość podstawowych CMS-ów,
  • podstawowa znajomość HTML i CSS,
  • posługiwanie się profesjonalnymi narzędziami analitycznymi i optymalizacyjnymi.

Nie czekaj, decyduj już dziś.

Formularz zgłoszenia.

PROWADZĄCY TERMIN ZAJĘĆ

piotrowski.png

mgr inż. Dominik Piotrowski

Zajęcia rozpoczną się 28 listopada 2022 r.

Dominik Piotrowski – programista, grafik komputerowy. W szeroko pojętej branży IT od ponad 15 lat. Rozpoczynał od grafiki, składania komputerów dla rodziny i znajomych oraz tworzenia stron internetowych dla lokalnego biznesu. Potem asystował i zdobywał doświadczenie w dziale marketingu jednego z największych wówczas podmiotów finansowych na polskim rynku. Twórca wielu aplikacji i rozwiązań usprawniających funkcjonowanie przedsiębiorstw w obszarach: HR, administracja, bankowość, zarządzanie i wsparcie sprzedaży. Obecnie samodzielny przedsiębiorca, właściciel prężnie rozwijającej się firmy, wykładowca akademicki na dwóch wyższych uczelniach (Uniwersytet Papieski Jana Pawła II i Akademia WSB), doktorant i wreszcie szczęśliwy mąż i dumny ojciec trójki dzieci.